sobota, 4 kwietnia 2015

Wiosną marzenia kwitną

Cieszę się wiosną.
Wczesną wiosną, gdzie wiewiórka opróżnia spiżarnię, a zdziwione bociany strzepują ze skrzydeł opady deszczu ze śniegiem.

Piękne jest to, że mogę usłyszeć śpiew ptaków w pierwszych promieniach słońca i, że mogę po prostu znów zanurzyć się w życiu wiosennej przyrody.
Pięknie jest tak żyć dzień po dniu, gdy ma się wrażenie, że dotykasz wrażliwych strun i je oswajasz. Piękne jest to, że chcesz żyć, mimo, że gdzieś z tyłu głowy czai się lęk, a Twoje oczy widzą dziuplę w drzewie - schronienie samotności.
Piękna jest świadomość, że jest ktoś komu bardzo na Tobie zależy.
To pomaga walczyć, choć czasem jest naprawdę trudno...


Na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy życzę Wam uśmiechów muskanych ciepłym wiatrem radości oraz spojrzeń pełnych ciepła i miłości. Życzę Wam spokoju i nadziei duszy, a przede wszystkim sił na realizację swoich marzeń!

Na wiosennej łące zasiejcie pragnienia,by mogły się wzbijać lawendowym kwiatem. Głęboko wierzę, że pewnego dnia, o poranku, w piękny krajobraz wiosny wkradnie się zdumiewająca cisza lasu, który zamilczy na widok czerwonych maków, co w sobie mieć będą Wasze marzenia.
Nie rozdmuchujcie puchu wzruszeń, lecz muśnijcie nim Wasze skronie i naręcza rumianków podaruj komuś, kto jeszcze nie wie, że cuda dzieją się ciągle - nie tylko od święta!

5 komentarzy:

 1. Dziękujemy i wzajemnie wszystkiego dobrego! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie również życzę wesołych świąt i więcej uśmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. najlepszego i wesołego Alleluja :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam juz po Świętach. I znów zrobiło się radośnie ... Dziekuję:)

  OdpowiedzUsuń